TCL خبر مشارکت خود را با CONMEBOL Copa America 2019 برزیل اعلام کرد.

TCL خبر مشارکت خود را با CONMEBOL Copa America 2019 برزیل اعلام کرد.

TCL سومین برند جهانی تلویزیون و شرکت پیشرو در صنعت لوازم الکترونیک مصرفی شریک منطقه ای مسابقات CONMEBOL کوپا آمریکا 2019 برزیل شد. این مسابقات قدیمی ترین رقابتهای فوتبال قاره ای در سطح جهان است و یکی از تاثیرگذار ترین رقابت های قهرمانی فوتبال می باشد که از 14 ماه ژوئن تا 7 ماه جولای در 5 شهر برزیل برگزار می شود. شراکت TCL با 46 امین دوره مسابقات کوپا آمریکا از 21 فوریه 2019 آغاز شده و تا 31 دسامبر 2019 ادامه خواهد داشت.
در این مسابقات تیم های فوتبال آرژانتین ، بولیوی ، برزیل، کلمبیا ، شیلی ، اکوادر ، پاراگوئه ، پرو ، اروگوئه ، ونزوئلا و دو تیم مهمان از آسیا ، ژاپن و قطر حضور خواهند داشت.
جدیدترین همکاری TCL، مجموعه ای از برنامه های حمایتی گسترده است که نشان دهنده اشتیاق آن به ارتباط با جوامع رو به رشد ورزشی و تعهد خود به مصرف کنندگان در سراسر جهان می باشد.
این مشارکت، در ادامه همکاری اخیر TCL با تیم ملی فوتبال برزیل است.
TCL به عنوان شریک رسمی این مسابقات، از طریق آگهی های کنار زمین، لباس فرم داوران و تجهیزات VAR و همچنین فعالیت های تبلیغاتی گسترده در کانال های آنلاین، اجتماعی، تلفن همراه و غیره اقدام به تبلیغات فروش کرده است. علاوه بر این، TCL به طور انحصاری محصولات پیشرو در صنعت تلویزیون را در همه مکانها ارائه می دهد، به این ترتیب، طرفداران فوتبال می توانند از یک تجربه دیداری با کیفیت بالا لذت ببرند.
برای جذب بیشتر طرافداران فوتبال، TCL با همکاری CONMEBOL Copa América Brasil 2019 مجموعه ای از فعالیت های بازاریابی را در دست اجرا دارد، از جمله ارائه محصولات مشترک برند، تبلیغات تلویزیونی و دیگر فعالیت‌های بازاریابی . این شرکت همچنین سایت های رسمی در مراکز مختلف را راه اندازی کرده است ، جایی که طرفداران فوتبال می توانند محصولات هوشمند TCL را تجربه کنند و از تخفیف‌های تبلیغاتی لذت ببرند. علاوه بر این، کمپین‌های تبلیغاتی را راه اندازی کرده است تا هواداران فوتبال شانس برنده شدن بلیت این رقابت ها را داشته باشند.
کارلوس لی، مدیر کل مرکز فروش و توزیع برند، TCL Overseas Business Group گفت: "ما افتخار می کنیم که با CONMEBOL Copa América Brasil 2019، که مدت ها مورد علاقه طرفداران فوتبال در سراسر جهان بوده است، شریک باشیم." وی افزود: "ما بسیار علاقه‌مند به ورزش هستیم و تقویت روابط TCL با جوامع ورزشی جهانی ، از طریق فوتبال به عنوان بخشی از طرح های کلیدی ما برای جذب نسل جوان است."
خوان امیلیو روا، مدیر تجاری شرکت CONMEBOL، گفت: "مابسیار خوشحال هستیم به خاطر همکاری با TCL، که خوشحالی و راحتی را برای میلیونها خانواده و جوان در سراسر جهان با محصولات الکترونیکی مصرفی پیشرفته خود به ارمغان می آورد. ما هیجان‌زده هستیم که با TCL یک سفر جدید را آغاز کنیم تا مسابقات قهرمانی فوتبال 103 ساله را به یک گروه گسترده تر از دوستداران فوتبال در سراسر جهان ارائه دهیم.
TCL ستاره فوتبال برزیلی ، نیمار را به عنوان سفیر جهانی برند خود در اوایل سال 2018 معرفی کرد و با ارائه محصولات هوشمند و خدمات خود، الهام بخش یک زندگی خلاقانه برای مشتریان خود در سراسر جهانی بوده است. همچنین این شرکت در ماه ژوئن سال 2018 با فدراسیون بین المللی بسکتبال (FIBA) وارد قرارداد همکاری شده است و جام جهانی بسکتبال 2019 در این سال، باعث نزدیکی بیشتر برند TCL با مصرف کنندگان جوان خواه شد.

 

logo-samandehi