درباره ما

ایکس ویژن  - تفکر جهانی تعالی ملی

 

 ایکس ویژن یک برند ایرانی است که سبقت چشمگیری از رقیبان داخلی گرفته و نفوذ قابل ملاحظه ای در میان خانواده های ایران پیدا کرده است.همه تلاش ایکس ویژن برآوردن نیاز هم میهنان ایرانی به آسایش و راحتی از طریق به کارگیری فناوری روز دنیا برای تولید و عرضه پیشرفته ترین راهکار ها است.ما مصمم به فراهم آوردن جدیدترین فناوری محصولات صوتی و تصویری و لوازم خانگی برای مردم ایران هستیم.روند ور به رشد میزان فروش سالانه میلیون ها دستگاه ، موید جایگاه خوب این برند در میان مصرف کنندگان است.

به لطف 50 سال تجربه مادیران ، ما توانسته ایم رضایت بخشترین خدمات پس از فروش و گارانتی را به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه کنیم.

50 سال خدمت مادیران:

مادیران ، یکی از باسابقه ترین شرکت های محصولات الکترونیکی و رایانه ای ایران است که در طول 50 سال فعالیت ، مجموعه کثیری از محصولات جدید را عرضه کرده است.

نخستین ماشین حساب های الکترونیکی ، اسکناس شمارها ، ماشین های تایپ ، فکس و کامپیوتر های خانگی فقط بخشی از نخستین محصولات معرفی شده به بازار ایران هستند.

مادیران پس از تجربه همکاری طولانی با برندهای مشهور جهان مانند شارپ و اپسون ، اقدام به توسعه کسب و کار خود و تاسیس شرکت صنایع ماشین های اداری و کارخانه تولیدی اختصاصی خود کرد.تولید انواع محصولات الکترونیکی و رایانه ای ، از جمله اولین مانیتورهای CRT و ال سی دی ،پرینتر گوشی تلفن همراه ، انواع گیرنده های دیجیتال،تجهیزات جانبی رایانه ، تبلت و تلویزیون های LED ، 3D ، Smart و UHD در سایزهای متنوع و  لوازم خانگی (لباسشویی و یخچال ) در انواع متنوع ، بخشی از دستاوردهای این دوره از فعالیت مادیران هستند.

 

ما در مادیران ، خود را مکلف به ارزش های چهارگانه پایبندی به فضایل ، تشریک مساعی ، پرورش خلاقیت ، و ادای تعهد میدانیم و همیشه در برابر خود و همه ذینفعان ، چه به صورت نظری یا عملی ، فضایل اصیل اخلاقی رارعایت می کنیم.

به منظور توسعه کسب و کار ، همیشه فرصت های جدید را از طریق همکاری درون سازمانی و مشارکت برون سازمانی خلق می کنیم ، و رسالت و چشم انداز خود را با ایجاد فضای مساعد برای پرورش خلاقیت ، به انجام می رسانیم. ما برای ادای تعهداتمان به سازمان ، ذینفعان و جامعه خود بهترین روش ها را به کار می گیریم.

ایکس ویژن:

 زیر مجموعه هلدینگ مادیران ، تولید کننده محصولات IT ،صوتی و تصویری و لوازم خانگی در ایران می باشد.در سال 1385 مادیران با راه اندازی خط تولید تلویزیون های ایکس ویژن وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد.

مانیتور ، دسته های بازی و تبلت به محصولات اضافه شد.سپس با گیرنده های دیجیتالی خود دسترس مردم را به کانال های بیشتر و باکیفیت بهتر ایجاد کرد.در سال 95 ، لوازم خانگی اعم از یخچال فریزر، لباسشویی،سینمای خانگی و افزودن محصولات مدرن به طبقه های قبلی را ارائه نمود.در طول سالیان اخیر تنوع محصولات شرکت با هدف کسب سهم بیشتری از بازار افزایش یافته و این روند ادامه دار خواهد بود.

و اما مادیران کالا...

مادیران کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور در واحد فروش برند ایکس ویژن در آستانه چهارمین سال فعالیت خود مفتخر است که جهت تسریع و سهولت فروش محصولات مادیران (ایکس ویژن )برای کاربران خود ((تجربه لذت بخش یک خرید اینترنتی )) را تداعی کند.

"ارسال سریع " "ضمانت بهترین قیمت " "تضمین اصل بودن کالا" سه اصل اولیه است که مادیران کالا از نخستین روز تاسیس سعی کرده است که به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل هرسال حوزه تازه ای در فروش کالا و خدمات به دایره فعالیت خود افزوده است و با بروز بودن سایت توسط مهندسان خود (چه از لحاظ موجودی و چه از لحاظ قیمت محصولات ) بتواند به مشتریان خود خدمتی پایدار داشته باشد.

logo-samandehi